ORDU
KABATAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN KADİR BELEN'İN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KASIM ARA TATİL MESAJI
Sevgili Öğrencilerimiz, Her anı, amacına uygun olarak değerlendirilmiş zaman başarının ve mutluluğun anahtarıdır. Her dakikanın değerini bilmelisiniz. Bu kısa molada dinlenerek, okuyarak, keşfederek, yeni şeyler öğrenerek, kültürel ve sportif faaliyetlerde bulunarak kaliteli zamanlar geçirmenizi tavsiye ediyorum. Böylece yeni eğitim öğretim dönemine daha hazır ve motive bir şekilde başlayabilirsiniz. Değerli Öğretmenlerimiz, Eğitim öğretim döneminin başından bu yana göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı her birinize teşekkür ediyor; kasım ara tatilinde çevrim içi olarak gerçekleştirilecek olan seminer döneminde sizlere başarılar diliyorum. Ara tatil sürecinin ailenizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu geçmesini; tatil dönüşünde karşılayacak olduğumuz 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü, hep birlikte sağlıkla kutlamayı temenni ediyorum. 20 Kasım'da okullarımızda sağlıkla buluşmak umuduyla, tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize iyi tatiller...![İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN KADİR BELEN'İN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KASIM ARA TATİL MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2023_11/13145024_8a524112b1f74b8baebd5bd09f23cc3e.jpg)