ORDU
KABATAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KABATAŞ İLÇESİ CUMHURİYET KOŞUSU ÖĞRENCİLERİMİZDEN MEHMETÇİĞE DESTEK
Kabataş ilçemiz Cumhuriyet Koşusu Yapılmış olup; Dereceye giren öürenci listesi aşağıdadır: Dereceye giren tüm öğrencilemizi tebrik eder ve yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI GENÇLİK KOŞUSU YARIŞMASINDA dereceye giren öğrenciler 5-6 ERKEKLER |
|||||||||
DERECESİ | ADI SOYADI | OKULU | |||||||
1. | FURKAN ÖZTÖP | OSMAN ÖZYURT ORTAOKULU | |||||||
2. | ATAKAN ÖZTÖP | OSMAN ÖZYURT ORTAOKULU | |||||||
3. | OKTAY CÖDEL | Ş. SALİH KESKİN ORTAOKULU | |||||||
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI GENÇLİK KOŞUSU YARIŞMASINDA dereceye giren öğrenciler 5-6 KIZLAR |
|||||||||
DERECESİ | ADI SOYADI | OKULU | |||||||
1. | AHSEN NUR SARI | OSMAN ÖZYURT ORTAOKULU | |||||||
2. | TÜLİN COŞKUN | ALANKNET Ş. MURAT YAZLAK ORTAOKULU | |||||||
3. | SÜVEYBE NUR YILDIZ | S.YEDİYILDIZ İMAM HATİP ORTAOKULU | |||||||
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI GENÇLİK KOŞUSU YARIŞMASINDA dereceye giren öğrenciler 7-8 ERKEKLER |
|||||||||
DERECESİ | ADI SOYADI | OKULU | |||||||
1. | KÜRŞAT KESKİN | OSMAN ÖZYURT ORTAOKULU | |||||||
2. | MAHMUT EFE BAŞKAYA | S.YEDİYILDIZ İMAM HATİP ORTAOKULU | |||||||
3. | HALİL İBRAHİM YILMAZ | OSMAN ÖZYURT ORTAOKULU | |||||||
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI GENÇLİK KOŞUSU YARIŞMASINDA dereceye giren öğrenciler 7-8 KIZLAR |
|||||||||
DERECESİ | ADI SOYADI | OKULU | |||||||
1. | ARZU KÖSE | ALANKNET ORTAOKULU | |||||||
2. | NEZAKET GÜNEY | ALANKNET ORTAOKULU | |||||||
3. | SILA YAĞMUR DURMUŞ | OSMAN ÖZYURT ORTAOKULU | |||||||
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI GENÇLİK KOŞUSU YARIŞMASINDA dereceye giren öğrenciler 9-10 ERKEKLER |
|||||||||
DERECESİ | ADI SOYADI | OKULU | |||||||
1. | ARZU KÖSE | ALAKENT Ş. MURAT YAZLAK ORTAOKULU | |||||||
2. | EBRU ÇALIŞICI | ALAKENT Ş. MURAT YAZLAK ORTAOKULU | |||||||
3. | EMİNE ÇAĞLAR | ALAKENT Ş. MURAT YAZLAK ORTAOKULU | |||||||
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI GENÇLİK KOŞUSU YARIŞMASINDA dereceye giren öğrenciler 9-10 KIZLAR |
|||||||||
DERECESİ | ADI SOYADI | OKULU | |||||||
1. | SELMA AKYÜN | S. YEDİYILDIZ AİHL | |||||||
2. | MİNE GÜL YALÇINKAYA | ALAKENT ÇPAL | |||||||
3. | NEZAKET GÜNEY | ALAKENT ÇPAL | |||||||
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI GENÇLİK KOŞUSU YARIŞMASINDA dereceye giren öğrenciler 11-12 ERKEKLER |
|||||||||
ADI SOYADI | OKULU | ||||||||
1. | RAMAZAN GÜNEY | S. YEDİYILDIZ AİHL | |||||||
2. | ÖZGÜR KIRCA | ALAKENT ÇPAL | |||||||
3. | FURKAN ÇELİK | ANADOLU LİSESİ | |||||||
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI GENÇLİK KOŞUSU YARIŞMASINDA dereceye giren öğrenciler 11-12 KIZLAR |
|||||||||
DERECESİ | ADI SOYADI | OKULU | |||||||
1. | GİZEM KÖKTEN | ALAKENT ÇPAL | |||||||
2. | JALE ANDİÇ | ALAKENT ÇPAL | |||||||
3. | ÜMMÜHAN BAYRAM | SENAİ YEDİYILDIZ AİHL |